اعتماد شما برای ما قابل احترام است

 

فروشگاه اینترنتی آوینتو با داشتن امتیاز های ذکر شده در ادامه ، خرید اینترنتی مطمئن و آسان را برای شما به صورت بسیار کامل فراهم می نماید.

 

 
  • فروشگاه اینترنتی و مجموعه سایت آوینتو با عنوان نوین تجارت فن بنیان (سهامی خاص) در اداره ثبت شرکت ها ثبت شده است. با کلیک بر روی تصویر درج شده در پایین می توانید گواهی ثبت شرکت را مشاهده و بعد آن را استعلام بگیرید.

گواهی ثبت شرکت 
  • با توجه به اینکه کلیه کارهای اینترنتی بایستی پروانه کسب فروشگاه های مجازی را دریافت کرده باشند « متاسفانه هنوز تعداد اتحادیه های صنفی در کل کشور کمتر از 200 نفر است » و فروشگاه اینترنتی آوینتو دات کام دارای به پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است. که با کلیک بر روی عکس زیر می توانید آن را ببینید و استعلام بگیرید.
پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 
  • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره « بالاترین سطح اعتماد » از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
  • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو برای جلب اعتماد کاربران خود ، نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد. جهت اطمینان خاطر لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.
  • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد. بستن قرارداد با بانک ملت و پارسیان به این معنا نیست که شما فقط با کارت این دو بانک قادر به پرداخت هستید ؛ بلکه پرداخت اینترنتی با همه کارت های بانکی امکان پذیر است . جهت اطلاع بیشتر لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

قرارداد با بانک ملت و پارسیان 
 
 
  • فروشگاه اینترنتی آوینتو در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.
کارآفرین برتر
 
 
 
 
  • شرکت آوینتو دات کام به عنوان تنها استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر

 
  • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. با کلیک بروی تصویر پایین ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl

 
  • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
  • شماره های تماس رند ، یکی دیگر از فاکتور های دیگر اعتماد است که برای آنها هزینه بسیاری صرف شده است. شماره های ثابت : 08734267776 - 08734266766 و شماره های همراه : 09188888534 - 09188888957 - 09188801887 - 09188899589 رند هستند . جهت اطلاع بیشتر از خدمات ، روی تصویر آن کلیک کنید.
 
 
 
 

 

تضمین سلامت کالا
برای مشاهده کلیک کنید
تخفیفات و بن های خرید
برای مشاهده کلیک کنید
شرایط گارانتی
برای مشاهده کلیک کنید