لوازم جانبی و سایر

تا بر صفحه

تا بر صفحه

لوازم جانبی و سایر

خرید لوازم جانبی تلویزیون از فروشگاه آوینتو دات کام

خرید لوازم جانبی تلویزیون مانند پایه دیواری « BRACKET »، میز تلویزیون، کیت پاک کننده « SCREEN CLEANING »، دانگل وای فای، محافظ صفحه تلویزیون، ریموت کنترل، کابل اپتیکال و کابل HDMI را در کنار خرید تلویزیون فراموش نکنید. برخی از تلویزیون ها از قابلیت های اضافی پشتیبانی می کنند، از این رو لازم است لوازم جانبی مربوطه را تهیه کنید. مثلا می توان گفت که برای نصب تلویزیون هایی که دارای قابلیت نصب بر روی دیوار هستند، لازم است پایه دیواری را خریداری کنید. قرار دادن تلویزیون بر روی دیوار هم فضای کمتری برای نصب نیاز دارد و هم دکوراسیون نشیمن منزل شما را زیباتر خواهد کرد. خرید میز تلویزیون هم برای قرار دادن تلویزیون بر روی آن ضروری است. در آوینتو دات کام انواع میز تلویزیون ارائه شده تا بتوانید مناسب ترین مدل را با توجه به سلیقه و نظر خود انتخاب کنید. 

برای تمیز کردن صفحه نمایش تلویزیون بدون اینکه آسیبی به آن وارد شود، نیاز به خرید کیت تمیز کننده دارید. البته برای محافظت از صفحه نمایش تلویزیون می توانید محافظه صفحه تلویزیون را خریداری کنید. این صفحه، تلویزیون شما را در برابر ضربه و خراش محافظت خواهد کرد. اگر می خواهید به سرگرمی های بیشتری دسترسی داشته باشید، لازم است برای تلویزیون خود دانگل وای فای خریداری کنید. البته دانگل وای برای تلویزیون هایی که قابلیت اتصال به اینترنت از طریق دانگل را دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

ممکن است پس از گذشت زمان، کنترل فابریک تلویزیون خراب شود و یا اینکه گم شود، در این صورت نیاز به خرید ریموت کنترل جدید، دارید. در این دسته از محصولات فروشگاه آوینتو دات کامی می توانید انواع ریموت کنترل برندهای مختلف را مشاهده کنید. برای اتصال تلویزیون به سایر دیوایس ها مانند دی وی دی پلیرها و کنسول بازی، به انواع کابل های مختلف نیاز خواهید داشت. شما می توانید  کابل اپتیکال و کابل HDMI را در این دسته از محصولات آوینتو دات کام خریداری کنید.