سینمای معمولی

تا بر صفحه

تا بر صفحه

سینمای معمولی

قیمت سینما خانگی در آوینتو دات کام

سینمای خانگی هایی که اغلب با بلنگو های عقب، بلندگوهای جلو، بلندگوی مرکزی، دستگاه پخش کننده دی وی دی و ساب ووفر همراه هستند، در این دسته از محصولات فروشگاه اینترنتی آوینتو دات کام قرار گرفته اند. البته تعداد بلنگوها و ساب ووفر، در مدل های مختلف می تواند متفاوت باشد. معمولا این مدل سینمای خانگی با تعداد کانال های 2.1، 5.1 و 7.1 همراه می شوند که هر کدام ویژگی های خاصی دارند. کمپانی های مختلف تولید کننده سعی کرده اند مدل های متنوعی از این نوع سینمای خانگی ها را تولید و طراحی کنند که در این میان می توان به سینما خانگی ال جی «LG»، سینما خانگی سامسونگ «Samsung»، سینما خانگی سونی «Sony»، سینما خانگی پاناسونیک «Panasonic»، سینما خانواده شارپ «Sharp»، سینما خانگی فیلیپس «Philips» و ... اشاره کرد. 

همانند دیگر مدل های سیستم صوتی خانگی، این مدل سینما خانگی هم با امکانات متنوع و گسترده ای از جمله اسپیکرهای بی سیم، قابلیت اتصال به اینترنت، اتصال از طریق بلوتوث، پخش بلوری، قابلیت پخش تصاویر سه بعدی، کارائوکه، تکنولوژی های صوتی مختلف و ... همراه شده اند تا بتوانید بهترین مدل سینما خانگی را با توجه به نیاز و میزان بودجه ای که در اختیار دارید، انتخاب کنید. خرید سینما خانگی به کسانی پیشنهاد می شود که مایلند از صدایی پر توان و با کیفیت هنگام مشاهده فیلم ها و گوش دادن به موسیقی ها لذت ببرند. 

قیمت سینما خانگی ال جی، قیمت سینما خانگی سامسونگ، قیمت سینما خانواده، قیمت سینما خانگی سونی و ... را در این دسته از محصولات فروشگاه اینترنتی آوینتو دات کام مشاهده کنید و با مقایسه مدل های مختلف، با توجه به میزان بودجه ای که در اختیار دارید، مناسب ترین و بهترین مدل را انتخاب کنید. پس از خرید سینما خانگی، آوینتو دات کام در سریع ترین زمان ممکن کالا را به دست کاربران می رساند. اوینتو همچنین اصل بودن کالا و امکان بازگشت کالا تا 7 روز را تضمین می کند.