شستشو و نظافت

تا بر صفحه

صفحه:
 1. ۱
 2. ۲
 3. ۳
 4. ۴
 5. ۵
 6. ...
 7. 19
تا بر صفحه

صفحه:
 1. ۱
 2. ۲
 3. ۳
 4. ۴
 5. ۵
 6. ...
 7. 19

شستشو و نظافت

قیمت لوازم خانگی شستشو و نظافت در آوینتو دات کام

لوازم خانگی امروزه با مفهوم جدیدی روبه رو شده است و روز به روز با تغییرات چشم گیری در این حیطه مواجه هستیم. از آنجایی که امروزه بشر به تمیز و مرتب بودن محیط اطرافش بسیار اهمیت می دهد، دستگاه هایی کاربردی و کار راه انداز تولید و روانه ی بازار شده اند تا کار اشخاص را در امر تمیز کاری سهولت ببخشند. از جمله این لوازم منزل، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و جاروبرقی می باشد. لباسشویی ها امروزه در انواع مختلف درب از جلو، درب از بالا، مینی واش و ... تولید می شوند. هر یک از این مدل ها با توجه به کاربردشان از ظرفیت های مختلفی بهره می برند. علاوه براین برای بالا رفتن راندمان و کارایی این نوع دستگاه ها مجهز به امکاناتی از قبیل موتور اینورتر، قابلیت اضافه کردن لباس، انواع برنامه های مختلف و ... شده اند. در این دسته انواع ماشین لباسشویی ال جی « LG » ، ماشین لباسشویی بوش « Bosch » ، ماشین لباسشویی سامسونگ « Samsung » و لباسشویی های برندهای دوو « Daewoo »، ویرپول « Whirlpool »، آاگ « AEG »، بکو « Beko »، زیمنس « Siemens » و ... وجود دارند تا بتوانید دست بازی در هنگام انتخاب محصول مد نظر داشته باشید.

در این دسته ی فروشگاه اینترنتی آوینتو دات کام انواع ماشین ظرفشویی نیز تعبیه شده که شامل انواع رومیزی، مبله و توکار می باشد. ماشین ظرفشویی بوش، ماشین ظرفشویی ال جی، ماشین ظرفشویی سامسونگ از جمله بهترین مدل های موجود در بازار هستند که در این دسته وجود دارند. همچنین می توانید از میان مدل های دیگری از مارک های معتبر دوو « Daewoo »، ویرپول « Whirlpool »، آاگ « AEG »، بکو « Beko »، زیمنس « Siemens »دست به انتخاب بزنید.

امروزه جاروبرقی ها نقش ویژه ای در تمیز کردن محیط اطرافمان دارند بنابراین در هر خانه ای شاهد حضور این دستگاه کاربردی هستیم. امروزه جاروبرقی ها نیز در انواع مختلف جاروبرقی سطلی، جاروبرقی بدون کیسه، جاروبرقی کیسه دار و ... تولید می شوند تا اشخاص با توجه به نیاز خود بتوانند مدل مد نظرشان را خریداری نمایند. برند هایی مانند ال جی « lg »، سامسونگ « Samsung ، بوش « Bosch »، هیتاچی « Hitachi »  و ... در حیطه ی تولید جاروبرقی نیز فعالیت می کنند.