اُجنرال

تا بر صفحه

تا بر صفحه

اُجنرال

قیمت کولر گازی اجنرال در فروشگاه اینترنتی آوینتو دات کام

قیمت کولر گازی اجنرال در فروشگاه اینترنتی آوینتو دات کام. اجنرال یکی از برندهای معتبر و سرشناس در تولید انواع کولر گازی هاست. واحد تولید و مونتاژ این کمپانی ژاپنی در تایلند واقع شده است. در طول سال های متمادی، شاهد عرضه کولر گازی های با دوام و با کیفیت و البته با عملکرد عالی از شرکت اجنرال بوده ایم. با این وجود می توان گفت که مدل کولر گازی های اجنرال، جزء کارآمد ترین مدل های موجود در بازار جهانی است. این کمپانی تمامی سعی خود را به کار بسته تا بتواند کولرگازی اجنرال را با قطعات با کیفیت و با دوام تولید کند؛ از این رو توانسته محبوبیت بالایی را بدست آورد. 

اجنرال هم مانند برخی دیگر از برندهای سرشناس، به نیاز های مختلف کاربران توجه کرده و سعی کرده انواع كولر گازي اجنرال فقط سرد و کولر گازی سرد و گرم را تولید کند. از محصولات سرمایشی و گرمایشی این کمپانی می توان کولر اسپلیت اجنرال، کولر گازی ایستاده، کولر گازی پنجره ای، داکت اسپلیت و ... را نام برد که کاربران می توانند با توجه به نیاز خود، مدل مناسب را خریداری کنند. البته اجنرال همچنین توانسته ظرفیت های متفاوتی از کولرگازی ها را تولید کند؛ خرید کولر گازی اجنرال 30000، کولر گازی اجنرال 24000، کولر گازی 18000 اجنرال، کولرگازی 12000 اجنرال و ... در دسترس کاربران قرار گرفته تا با توجه به محیطی که می خواهند پنل را در آن نصب کنند، مدل مناسب را انتخاب کنند. 

اجنرال سعی کرده کولر های گازی را به امکاناتی از قبیل راه اندازی مجدد اتوماتیک « Auto Restart »، قابلیت پخش هوای سه بعدی « Double swing automatic - 3D »، تایمر خواب « Sleep timer »، حالت قدرتمند « powerfull mode »، فیلتر ضد باکتری و ... مجهز کند تا آسایش و راحتی را برای کاربران فراهم کند. لیست قیمت کولر گازی اجنرال را می توانید در این دسته از محصولات آوینتو دات کام مشاهده کنید، با این وجود شما می توانید با توجه به نیاز خود، مناسب ترین و بهترین مدل ها را با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، خریداری کنید.