انتخاب بر اساس
دسته

جنرال

تا بر صفحه

تا بر صفحه

جنرال

قیمت کولر گازی جنرال در فروشگاه اینترنتی آوینتو دات کام

قیمت کولر گازی جنرال  را همراه با انواع مدل های متنوع و مختلف، در این دسته از محصولات آوینتو دات کام می توانید مشاهده کنید. جنرال یکی از کمپانی های تولید کننده در حوزه ارائه انواع کولر گازی هاست. این کمپانی سعی کرده سیل گسترده ای از مدل های متنوع با امکانات و قابلیت های متفاوت تولید کند تا بتواند به خوبی جواب گوی نیاز های متفاوت افراد مختلف جامعه باشد. این کمپانی سعی کرده انواع کولر گازی پرتابل، کولر گازی ایستاده و کولر گازی دیواری را تولید و در اختیار کاربران قرار دهد. جنرال از آن دسته از کمپانی هایی است که سعی کرده پنل های کولر گازی را با طراحی زیبا، خواستنی و چشم نواز تولید کند. یکی از معروف ترین مدل کولر گازی جنرال، کولر گازی طرح لبخند است؛ به واسطه شکل لبخندی که بر روی پنل طراحی شده، این مدل کولر گازی با نام کولر جنرال طرح لبخند شناخته شده است. 

خرید کولر گازی ایستاده برای سالن های بزرگی از جمله مسجد، آمفی تائتر ها، سالن انتظار بیمارستان و ... پیشنهاد می شود. از کولر گازی های پرتابل هم می توانید در فضاهای محدود مانند آپارتمان ها استفاده کرد. کولر گازی پرتابل با کمترین دردسر نصب و راه اندازی خواهد شد. کمپانی جنرال سعی کرده در مدل های متنوع خود از امکاناتی نظیر قابلیت AIR FLOW و SWING به صورت خودکار، تایمر « Timer »، حالت خواب « Sleep mode »، حالت توربو « Turbo mode »، تمیز کننده ی اتوماتیک « Clean » و ... بهره ببرد تا آسایش و راحتی را برای کاربرانش فراهم سازد. 

اگر از آن دسته از افرادی هستید که قیمت کولر گازی برایتان در درجه اول اهمیت قرار دارد، می توان گفت که قیمت کولر جنرال به نسبت برندهای دیگر بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. شما می توایند با توجه به مساحت محیط، کولر گازی جنرال 30000، کولر گازی جنرال 24000، کولر گازی جنرال 12000 و یا سایز های بزرگتر از جمله 36000 و یا 48000 و 6000 را انتخاب کنید. آوینتو دات کام سعی کرده لیست قیمت کولر گازی جنرال را در سایزهای مختلف برای شما ارائه دهد تا بتواند شما را در انتخاب مدل مناسب یاری کند.